Tepelná izolace, stříkaná PUR pěna od Smit Izolace ČR

Smit Izolace ČR sídlící v Karlových Varech patří do skupiny Smit Isolatie Groep (Holandsko) a Ipurtec (Německo). Zákazníkům poskytujeme maximální servis a naše aplikace stříkané PUR pěny je vždy realizována uvedenými mateřskými společnostmi, které mají více jak dvacetileté zkušenosti v oboru stříkaných izolačních PUR pěn a tepelných izolací. Můžeme se pochlubit skutečně velkým množstvím realizovaných projektů v rámci celé EU a jsme pokládáni za uznávanou organizaci v oblasti distribuce a montáže stříkané PUR pěny. Aplikujeme kvalitní, cenově dostupné a plně certifikované PUR izolace na trhu PUR pěn při dodržování standardů práce obvyklých v západní Evropě a to je důvod, proč se na nás obrací čím dál tím více zákazníků i v České republice.

Realizujeme tepelné izolace/zateplení v rámci rekonstrukce starších domů, zateplení novostaveb, sklepů, střech, garáží a dalších objektů pro jednotlivce.

Díky svému zázemí jsme schopni zrealizovat také rozsáhlé a technicky náročné izolace v průmyslovém, zemědělském a petrochemickém sektoru pro velké korporace.

Tepelná izolace formou stříkané PUR pěny se v rámci nestandardních PUR aplikací také hodí pro klienty podnikající v zábavním průmyslu, kde se pěna používá k vytvoření nejrůznějších dekorací (Filmová studia, kulisy v zábavních parcích, kluby nebo plavecké areály)

Zvolíte-li si nás jako partnera pro zateplení vašeho objektu stříkanou PUR pěnou, zaručíme vám špičkovou kvalitu provedení nástřiku, použijeme pouze originální PUR pěnu s vynikajícím poměrem CENA/VÝKON s extrémní životností a to vše za příznivé ceny odpovídající podmínkám v ČR (v západní Evropě je trh stříkaných pěn a jejich aplikací mnohem více rozvinutý a také existuje mnohem větší konkurence než v ČR,  následkem čehož jsou i ceny za aplikaci stříkané izolace v mnoha případech nižší než v ČR) . Navíc – částka za dopravu je počítána pouze z Karlových Varů, neúčtujeme ani nevyžadujeme speciální zdroj elektrické energie – naše vozy jsou vybaveny vlastním elektrickým generátorem. 

Tepelná izolace stříkanou PUR pěnou je obecně vnímána jako velmi dobrá investice, která se rychle vrátí ve formě ušetřených financí za vytápění (obecně je návratnost investice 3-6 let). Vezme-li dále v úvahu, že obvyklá životnost PUR pěny např. v podkroví je nejméně 30 let až po dobu životnosti stavby (podle stavu střechy), pak se jedná o značné úspory.

Specializujeme se na následující PUR aplikace:
  • Tepelná izolace střech a podkroví stříkanou PUR pěnou
  • Podlahová stříkaná izolace a izolace základů
  • Izolace/zateplení fasád a stěn technikou odvětrávané fasády
  • Izolace sklepů
  • Zateplování průmyslových a zemědělských hal, sil, kontejnerů a dalších objektů
  • Speciální PUR aplikace – zahradní jezírka, skalky z pěny, interiérový design, kulisy

Tepelná izolace od Smit Izolace: zateplení / izolaci provádíme nástřikem polotvrdé případně tvrdé polyuretanové pěny (PUR) výrobců BASF nebo PCC Group, které mají veškeré certifikace pro použití v celé EU. Jedná se o osvědčené výrobce PUR pěn patřící ke světové špičce v oboru s celosvětovou působností a dlouholetou tradicí. Pro nás jsou tyto pěny ideální volbou z důvodu vysoké kvality, vynikajících parametrů a našim zákazníkům tak můžeme nabídnout optimální stříkané PUR pěny také z hlediska poměru v ukazateli CENA/VÝKON

Jestli hledáte ideální řešení pro zateplení Vašeho domu nebo haly stříkanou PUR izolací, kontaktujte nás. Rádi za Vámi přijedeme, nezávazně a zdarma s Vámi zkonzultujeme veškeré detaily a navrhneme optimální způsob realizace. Na základě zjištěných informací následně připravíme přesnou cenovou nabídku.

Smit Izolace ČR patří do skupiny společností Smit Isolatie Groep a Ipurtec. Zavázali jsme se vždy poskytovat maximální kvalitu práce, zajišťovat bezpečnost při práci a dbát na ekologickou šetrnost při provádění jakýchkoliv nástřiků PUR pěnou. Najdete v nás solidního, moderního a sociálně zodpovědného partnera v oblasti stříkaných tepelných izolací.

Smit Izolace působí především v níže uvedených lokalitách, ve kterých jsme realizovali většinu našich projektů v ČR:

- Karlovarský kraj (Karlovy Vary, Sokolov, Cheb, Aš, Jáchymov, Ostrov, Kynšperk nad Ohří, Klášterec, Nejdek, Boží Dar a další) – Vzhledem k sídlu v Karlových Varech je pro nás prioritou poskytovat maximální servis (konzultace i aplikace) v Karlovarském kraji. V okolí jsme schopni dosáhnout maximální efektivity a proto zákazníkům z Karlovarského kraje můžeme nabídnout nejvýhodnější ceny a to i s ohledem na dopravu.

- Plzeňský kraj a tepelná izolace v (Plzeň, Tachov, Stříbro, Planá a další)

- Ústecký kraj ( Ústí nad Labem, Chomutov, Kadaň, Teplice, Litoměřice a další)

- Středočeský kraj a Praha

- Jsme schopni realizovat i projekty v ostatních krajích ČR, a díky podpoře našich mateřských společností i projekty v celé západní Evropě.

Projekty realizované např. pro, prostřednictvím nebo ve spolupráci s:

www.smitizolace.cz ; www.smitisolatiegroep.nl ; www.ipurtec.de ;  www.basf.cz ; http://www.komo.nl ; www.cvingerbus.cz ; www.baustav.cz ; www.stavbykv.cz ; www.niko.cz ; Integraz Vrbice a další