Izolace střech

Izolace střech

Neizolovaná střecha je nejčastější příčinou obrovských ztrát tepla v zimě a naopak nesnesitelného horka v létě. Pur izolace střechy – naší stříkanou pěnou – může ušetřit nezanedbatelnou částku za vytápění a Vy tak současně svou nemovitost dlouhodobě zhodnotíte. Izolovat střechu námi používanou PUR pěnou lze zevnitř i z venku. Zavolejte nám a zjistěte jakým způsobem svou střechu nejlépe zaizolovat…
Izolace podlah

Izolace podlah

Pur Izolace podlah objektu výrazně přispívá k úspoře nákladů za energii a odstranění problémů s vlhkostí a chladem, který vstupuje do domu z podlahového prostoru. Námi aplikovaná pur izolace je velice vhodná pro použití společně s podlahovým topením, kde přispívá k rychlejšímu a efektivnějšímu prohřátí podlahy.
Izolace průmyslových objektů

Izolace průmyslových objektů

Společnost Smit izolace ČR vychází z know-how své mateřské firmy sídlící v Holandsku, která v průběhu svého 20 letého působení na trzích v celé západní Evropě úspěšně zrealizovala stovky projektů v oblasti izolací průmyslových a zemědělských objektů. Naši aplikátoři mají rozsáhlé zkušenosti s izolacemi i velmi technicky náročných projektů, jako jsou například izolace průmyslových strojů, potrubí, sil nebo kontejnerů.
Zateplení fasády a stěn

Zateplení fasády a stěn

Ztrácíte drahocenné teplo doma či v kanceláři přes stěny objektu? Stěny Vašeho objektu můžeme zaizolovat pomocí pěnového nástřiku zevnitř i z venku. V případě vnitřní Pur izolace lze mimo jiné nástřikem tenké vrstvy pěny dosáhnout i zvýšení vnitřní teploty zdí o cca 2-4 °C, což přináší znatelné zlepšení vnitřního klima v celé místnosti.
Izolace sklepů

Izolace sklepů

Stoupá Vám chlad od podlahy nebo Vám dokonce v určitých místech vlhnou stěny? Nižší teplota ve sklepech se přenáší do zahřívaného prostoru nad sklepem, což často vede k velkým ztrátám tepla, pocitu nepohody, vzniku kondenzace nebo dokonce ke vzniku plísní. To vše se dá lehce napravit použitím naší izolace!
Ostatní PUR izolace

Ostatní PUR izolace

Tento produkt se již velmi dlouho v různých variantách používá jako tepelná izolace na tolika místech, kde byste ji ani nečekali. Dosud se například Pur izolace používá jako hlavní izolační komponent v konstrukci ledniček a mrazáků. Pur izolace se ve stavebnictví již dlouho ve světě běžně používá jako neúčinnější izolační materiál a není divu, že se díky svým jedinečným vlastnostem a dostupnosti, čím dál tím více začíná v oboru izolací používat i v České republice. Naší pěnou je ale možné vytvořit i jiné věci než dokonalou izolační schránku pro Vás dům…klikněte a zjistěte jaké…