speciální pur aplikaceOstatní PUR aplikace

Námi používaná PUR stříkaná izolační pěna se již velmi dlouho a v různých variantách používá jako tepelná izolace na tolika místech, kde byste ji ani nečekali. Dosud se například tvrdá izolační pěna používá jako hlavní izolační komponent v konstrukci ledniček a mrazáků. Pěnová izolace se ve stavebnictví již dlouho ve světě běžně používá jako neúčinnější izolační materiál a není divu, že se díky svým jedinečným vlastnostem a dostupnosti, čím dál tím více začíná v oboru izolací používat i v České republice. Naší pěnou je ale možné vytvořit i jiné věci než dokonalou izolační schránku pro Vás dům.

Díky našim zkušenostem s aplikací pěny jsme rozšířili nabídku projektů i na méně standardní PUR aplikace jako jsou např:

  • Izolace lodí – Vzhledem k dlouhodobému působení naší mateřské společnosti v Nizozemí, kde je lodní průmysl skutečně velmi rozvinutý, můžeme našim zákazníkům nabídnout velmi profesionální služby v oblasti izolace plovoucích objektů –  rekreačních jacht, člunů a pontonů.
  • Izolace chladících prostor nákladních a osobních automobilů
  • Izolace bazénů a jezírek
  • Pěnové dekorace – pěnou vytvořené zahradní skalky, balvany, umělé stěny, krápníkové jeskyně a další zajímavé projekty pro dům a zahradu. Máme také zkušenosti s tvorbou pěnových kulis v zábavních parcích, klubech a tvorbou kulis pro filmový průmysl.
Pěnová dekorace - čínská restaurace
Pěnová dekorace - čínská restaurace