+420 776 30 50 20PO - NE 8:00 - 20:00

zateplení fasády

zateplení fasády zemědělského objektu a zateplení střechy stříkanou PUR izolací - zateplení chovné haly firmy Integraz (živočišná výroba) : Ústecký kraj, Polepy u Litoměřic.
  • tepelná izolace fasády - hala, stříkaná izolace, pur pěna
    Zateplení fasády a střechy haly
  • zateplení fasády haly, stříkaná izolace, pur pěna
    zateplení fasády haly
  • tepelná izolace haly, stříkaná izolace, pur pěna
    tepelná izolace haly, stříkaná izolace

Zateplení fasády – zateplení fasády a střechy zemědělského objektu stříkanou PUR izolací. Finální pěnový nástřik na fasádě byl zakryt plechovým obkladem. Současně bylo provedeno zateplení střech všech objektů v areálu a samostatně také zateplení ventilačního tunelu. Skupina Smit Izolace v areálu firmy Integraz kompletně zateplovala 6 chovných hal, ve kterých je provozován chov prasat a drůbeže.

Klíčovým požadavkem zadavatele bylo provedení kvalitního a zdravotně nezávadného nástřiku pur izolace. Výsledným efektem zateplení celého objektu bylo zajištění co nejmenších výkyvů teploty ve všech chovných halách. Zvířata chovaná v zemědělských halách jsou velmi citlivá na jakékoliv výkyvy teplot a z toho důvodu se velmi často používá stříkaná pur izolace jako hlavní izolant. Zateplení fasády, střechy a ventilačního tunelu stříkanou izolací umožnilo vytvoření požadovaných podmínek ideálních pro chov.

Ústecký kraj, Polepy – Litoměřice

zateplení fasády

zateplení fasády – zateplení haly